WYNAJEM SAL

Voffice oprócz wirtualnego biura czy coworkingu ma w swojej ofercie również sale na wynajem!

Nie masz swojego biura? Potrzebujesz czasem spotkać się z kontrahentami czy współpracownikami? Planujesz przeprowadzić szkolenie? A może masz inne powody dla których potrzebujesz miejsca do spotkania?

prywatny pokój biznesowy

Jeżeli potrzebujesz pokoju do pracy lub na spotkanie, mamy w swojej ofercie miejsce idealne dla 2 do 4 osób, w jasnej, loftowej przestrzeni. Koszt wynajmu zaczyna się już od 29zł netto za godzinę przy wykupieniu pakietu.

mała sala konferencyjna

Dla osób potrzebujących większej przestrzeni oferujemy Małą Salę Konferencyjną, która pomieści do 8 osób. Wygodne krzesła, klimatyzacja, możliwość zamówienia serwisu kawowego to tylko niektóre z jej atutów. Salę można wynająć już za 39zł netto za godzinę przy wykupieniu pakietu 10 godzin.

Wykupując pakiet STANDARD w naszym Wirtualnym Biurze zyskujecie 2h miesięcznie do wykorzystania w Małej Sali Konferencyjnej. W centrum Gdyni jest to najlepsza oferta!

duża sala konferencyjna

Największe wymagania spełniamy wynajmując naszą największą salę zdolną pomieścić ponad 20 osób w zależności od ustawienia. Możliwe jest ustawienie samych krzeseł lub stołów w C, U lub inną konfigurację. Zapewniamy duży, mobilny ekran LCD, flipchart i serwis kawowy.

Gratulacje!

Brawo,
To twój pierwszy krok!

Co teraz?
Po odebraniu tej wiadomości zapoznamy się z Twoimi potrzebami i przygotujemy ofertę. Oczekuj naszej wiadomości!

Wysłanie niniejszego formularza nie zobowiązuje Cię do niczego i ma charakter informacyjny. Pozwoli nam skontaktować się z Tobą z odpowiednią ofertą. Śmiało – to nic nie boli! :-)

skontaktujemy się z tobą!