FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Jesteśmy dla Ciebie dostępni osobiście w biurze, poprzez kontakt telefoniczny (+48 58 58 58 688) lub mailowy (kontakt@voffice.pl).

Tak. Obsługujemy każdą formę działalności zarejestrowaną w Polsce.

Tak. Na podstawie wydanego w 2014 roku przez Naczelny Sąd Administracyjny stosownego orzeczenia (II FSK 3549/13): “ (…) w obecnych realiach obrotu gospodarczego, przy uwzględnieniu współczesnych technologii, czynności zarządcze i działalność gospodarcza są i mogą być prowadzone w dowolnym miejscu, także przy wykorzystaniu tzw. biur wirtualnych czy biur coworking (dzielonych)”. 

Tak – oferujemy Ci podpisanie umowy z wirtualnym biurem osobiście lub zdalnie.

Na rok lub na czas nieokreślony.

Tak. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom i jesteśmy jak najbardziej elastyczni, jeśli chodzi o tego typu zmiany.

Dla każdego rodzaju umowy zawartej z naszym wirtualnym biurem okres wypowiedzenia jest zawsze taki sam – 30 dni, a za dzień rozwiązania uznaje się dzień kończący kolejny miesiąc od dnia wypowiedzenia.

Na Twoją prośbę jesteśmy w stanie przesłać całą Twoją korespondencję na podany przez Ciebie adres.

Tak. Możesz umieścić adres naszego wirtualnego biura m.in. na Twojej wizytówce, ulotkach, stronie internetowej.

Tak. W naszej ofercie mamy między innymi idealną na spotkania biznesowe małą salę konferencyjną, która pomieści około 6 osób.

Osobiście, telefonicznie lub mailowo – jak Ci wygodnie 🙂

Biuro rachunkowe MK Finance, z którym również możesz nawiązać współpracę, mieści się pod tym samym adresem, co Voffice. Zapraszamy do kontaktu z księgowością pod numerem telefonu: +48 781 474 615 (email: kontakt@mkfinance.eu).   

Tak – w takich przypadkach udostępnimy Ci pisemne oświadczenie, które będzie niezbędne do złożenia takowego wniosku o dotację.  

Nasze biuro, czyli siedziba Twojej firmy mieści się w samym centrum Gdyni przy ulicy Starowiejskiej. Urząd Skarbowy oraz ZUS znajdują się w zasięgu poniżej 5 min spacerem

Wysłanie niniejszego formularza nie zobowiązuje Cię do niczego i ma charakter informacyjny. Pozwoli nam skontaktować się z Tobą z odpowiednią ofertą. 

skontaktujemy się z tobą!